جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سوتی های کتاب هری پاتر سوتی نیستند ولی فیلم چرا

  توی چند تا سایتی که رفتم یه سری افراد اومدن وفقط با دیدن فیلم هری پاتر به کتابش گیر دادن و فکر می کنن جی کی رولینگ الکی پلکی اومده یه سری چیز سوار کرده من دلیل هم دارم

  1.چرا تا پیش از این از زمان برگردان برای رفع همه ی مشکل هایشان استفاده نکرده بودن؟

   

  چون همه ی زمان برگردان تحت نظارت وزارتخانه بود و مرگ خوار ها به وزارتخانه نفوذ کرده بودند تازه از این به وضوح توی کتاب 6 هری پاتر اومده که «هاگرید از هرمیون پرسید:چرا درخواست زمان برگردان نکرده بودید؟ هرمیون جواب داد :نمی تونستیم چون سال پیش که توی وزارتخونه بودیم همه ی زمان برگردان هارا شکستیم.»

   

  2.چرا برای مبارزه کردن معجون شانس (فیلیکس فیلیسیس) رو مصرف نمی کردند تا سرنوشتشون تقییر کنه؟

   

  چون برای درست کردن این معجون مواد کمیاب زیادی لازمه و همین طور 6 ماه طول می کشه تا قوام بیاد. این جواب هرمیونه به سوال رون. این به وضوح تو کتاب 6 اومده

   

  3.چرا تا موقعی که نقشه غارتگر دست فرد و جرج بود هیچ کس از خودش نپرسید که این پیتر پتی گرو که حتی شب ها با رون می خوابه جریانش چیه دقیقا؟

   

  چون فقط کرنلیوس فاج و دامبلدور و پروفسور مک گونوگال از جریان پیتر پتی گرو خبر داشتند و وقتی داشتند برای مادام رزمرتا تعریف می کردند هری شنید و آن موقع نقشه غارتگر به دست هری رسید و هری قضیه رو فهمید.

   

  4.چرا در کتاب دوم هری پاتر وقتی نیش باسیلیسک توی دست هری رفت جان پیچ هری از بین نرفت؟

   

  چون به گفته دامبلدور فقط چیزی جان پیچو نابود می کنه جذبش کنه مثل اشک ققنوس و نیش باسیلیک. ولی این اشیا بدن انسان رو جذب نمی کنن و فقط از طریق طلسم آوداکداوراست که جان پیچ نابود می شه (طبق کتاب هفت موقعی که هرمیون راز کتابی رو که دامبلدور براش به اثر گذاشته بود رو کفش کرد.)

   

  5.چرا هرمیون که نه پدرش جادوگر بود و نه مادرش ساحره خودش ساحره شده؟

   

  خب چون مادربزرگ هرمیون ساحره بود.(در واقع مادرِ پدرش ساحره بوده که با یک مشنگ ازدواج کرده و پسرشون _ پدر هرمیون _ به پدرش می ره و مشنگ می شه)(طبق کتاب اول هری پاتر)


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 10 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : کتاب ,هرمیون ,پاتر ,ساحره ,برگردان ,زمان ,زمان برگردان ,پاتر سوتی ,نقشه غارتگر ,
  سوتی های کتاب هری پاتر سوتی نیستند ولی فیلم چرا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر